­

banner 4

Regionsledelsen har den 24, januar 2017 konstitueret sig som følger:
Formand og repræsentant i RKU & MU & Sponsorudvalg
Lærke Hein Lærke Falby Hein
Skibbroen 31, 2tv
6760 Ribe
Tlf.: 28 26 33 03
Lerkefalbyhein@hotmail.com
Næstformand – Suppl. til RKU & Repræsentant i TU & SPU
IMG 3016 002 Karina Møller
Mariavænget 30
6520 Toftlund
Tlf.: 22 54 25 02
Kontakt@fifisunshine.dk
 
 
Sekretær, Økonomiansvarlig og repræsentant i hjælper udvalget
Stine Hansen Stine Hansen
Staghøj 3, Jegerup,
6500 Vojens
Tlf.: 20 97 94 65
Luksus-mokke@hotmail.com
Suppleanter: Pt. ingen
Markprøveudvalg
Henrik Mohr Jensen: 60 52 08 12 henrik.mohr@herrens-mark.dk
Thomas Boy Jacobsen: 42 62 76 47 tyj@force.dk
Henriette Frederiksen: 20 87 66 95 hfrederiksen80@gmail.com
Susan Madsen: (fra 2018) 60 52 50 14 susanmadsen65@gmail.com
Anders Hegnet: Mobil: 40 13 57 13 hegnets@profibermail.dk
Johannes Råballe: 40 46 42 25 famraaballe@mail.tele.dk
Sporudvalg
Formand:
Pia Rix: 28 59 33 66
Stine Matthiesen: 29 25 69 21
Lena: 61 27 13 47
Ina: 22 57 72 22
Lena: 61 27 13 47
Hjælper udvalg
Stine Hansen: 20 97 94 65 luksus-mokke@hotmail.com
Træningsudvalg:
Karina Møller: 22 54 25 02 Kontakt@fifisunshine.dk
Jesper B Nielsen: 22 35 17 69
Birgit Gehm
Koordinatorer, Træningsudvalg:
NØ: Lærke Hein: 28 26 33 03 (midlertidig koordinator)
NV: Søren Malle: 40 76 46 47
SV: Irene Ernø: 21 91 55 40
SØ: Søren Jacobsen: 29 71 74 71 og Joan Jørgensen: Mobil: 23 20 34 24
Sponsor udvalg
Lærke Hein: 28 26 33 03
Torben Lund: 23 92 20 30
Skueudvalg
Anja Harreby: 61 28 87 94
Torben Lund: 23 92 20 30
Lotte
IT udvalg
Stine Hansen (Conventus & Facebook): 20 97 94 65 Telefontid: Hverdage kl. 17.00 – 18.00
Birger Knudsen (Hjemmeside): 20 83 45 23 birger@windwood.dk
Hjemmesiden
Webmaster
Birger Knudsen, Tlf.: 20 83 45 23
Stof til Retrieveren
Lærke Hein: Lerkefalbyhein@hotmail.com
Deadline: 15.11.17
Facebook
Stine Hansen
Luksus-mokke@hotmail.com
Vildtforvalter
Birger Knudsen, Tlf.: 20 83 45 23
E-mail: birger@windwood.dk
Trailer og materiel
Flemming Roed, Nørresøvej 30, 6051 Alminde
E-mail: Flemming@Roed-industri.dk
Mobil: 40 28 37 43
 

DRK Region Sydjylland, CVR. nr. 33313888 - 20979465 - telefontid hverdage kl. 17-18 - Mail: luksus-mokke@hotmail.com  - Sms og mail foretrækkes, og besvares hurtigst muligt.

­